من قصد خرید از فروشگاه زرناز را دارم، اما به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه اطمینان پیدا کنم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

زرناز علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایتش، دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره است که به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت زرناز با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

پاسخ شما مثبت است.شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید.

چنانچه از سفارش خودم به هر دلیلی منصرف شدم چگونه می توانم وجه خود را پس بگیرم؟

بعد از ثبت سفارش به هر دلیلی قصد منصرف شدن و پس گرفتن پول خود را دارید می توانید به دو روش اقدام کنید. اگر کالای خود را تحویل گرفته باشید و هیچ گونه نقصی در شرایط ظاهری کالا بوجود نیامده باشد و همچنین استفاده ای نیز از آن نشده باشد و حداکثر مدت دو هفته نیز از آن گذشته باشد با مراجعه به فروشگاه و عودت کالا وجه خود را بازپس می گیرید. اگر هیچ کالایی تحویل نگرفته باشید فروشگاه وجه پرداخت شده شما را مجددا عودت می دهد

قبل از ثبت سفارش، برای اطمینان از موجودی و قیمت باید با فروشگاه زرناز تماس بگیرم؟

بله…قطعا… به دلیل اینکه در بازار نوسانات بسیار زیاد می باشد و همچنین قیمت ها از طریق کاربر وارد می شود و امکان هر گونه خطایی وجود دارد.قبل از ثبت سفارش باید از موجودی کالا و قیمت نهایی آن مطمئن شوید

بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن باید با زرناز تماس بگیرم؟

در صورت گذشت ۲۴ ساعت از ثبت سفارش خود و عدم برقراری تماس از طریق فروشگاه شما می بایست با فروشگاه تماس بگیرید و از مرحله پردازش ثبت سفارش خود مطمئن شوید.

هنوز سوالی دارید؟ اینجا را پر کنید آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز (*)